Elegance

Spevácke kvarteto ponúka atraktívnu interpretáciu hudby na vysokej umeleckej úrovni pre vaše koncerty, plesy, firemné akcie, výročia, oslavy a iné spoločenské podujatia. Štvorlístok dám tvoria profesionálne sólové speváčky a hlasové pedagogičky, ktoré majú za sebou niekoľkoročnú prax v rôznych kultúrnych inštitúciách (Štátna opera Banská Bystrica, Konzervatóriá a iné umelecké školy).

V hudobných programoch kvarteto Elegance ponúka kvalitu, pestrosť a flexibilitu:

  • koncerty klasickej, muzikálovej
  • umocnenie slávnostnej atmosféry vašich významných podujatí
  • spríjemnenie akejkoľek udalosť zabavia a roztancujú vás swingovou hudbou v retro oblečení
  • svadobné odobierky

Dramaturgiu pripravíme vždy podľa vašich požiadaviek Elegance spieva ako a cappella alebo s hudobným sprievodom alebo kvalitnými podkladmi.

Vďaka svojmu osobitému zvuku, silným vokálom a podmanivým vystúpeniam je ženské kvarteto vynikajúcou voľbou na akúkoľvek udalosť, či už ide o svadbu, firemnú akciu alebo koncert. Dodajú vám nádych elegancie a sofistikovanosti a zanechajú publikum očarené svojimi úžasnými melódiami a harmóniami.

Ak hľadáte niečo, čo prinesie vašim hosťom, klientom či priateľom výnimočný hudobný zážitok, spojený so šarmom a eleganciou, neváhajte nás osloviť. Ukážky vystúpení Elegance si môžete pozrieť na Youtube kanáli.